FİKSTÜR

Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyasal Bilgiler Fakültesi
0
3

A Grubu

22 Şubat 2022 Salı | 11:00

Anadoluhisarı Futbol Sahası

MAÇ SONUCU
Fen Edebiyat Fakültesi Fen Edebiyat Fakültesi
Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hekimliği Fakültesi
8
0

B Grubu

22 Şubat 2022 Salı | 13:00

Anadoluhisarı Futbol Sahası

MAÇ SONUCU
Eczacılık Fakültesi Eczacılık Fakültesi
İletişim Fakültesi İletişim Fakültesi
2
0

B Grubu

24 Şubat 2022 Perşembe | 11:00

Anadoluhisarı Futbol Sahası

MAÇ SONUCU
Atatürk Eğitim Fakültesi Atatürk Eğitim Fakültesi
Hukuk Fakültesi Hukuk Fakültesi
3
0

A Grubu

24 Şubat 2022 Perşembe | 13:00

Anadoluhisarı Futbol Sahası

MAÇ SONUCU
Mühendislik Fakültesi Mühendislik Fakültesi
İlahiyat Fakültesi İlahiyat Fakültesi
1
2

A Grubu

1 Mart 2022 Salı | 11:00

Anadoluhisarı Futbol Sahası

MAÇ SONUCU
Teknoloji Fakültesi Teknoloji Fakültesi
İşletme Fakültesi İşletme Fakültesi
5
0

B Grubu

1 Mart 2022 Salı | 13:00

Anadoluhisarı Futbol Sahası

MAÇ SONUCU
Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu
Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hekimliği Fakültesi
3
2

B Grubu

3 Mart 2022 Perşembe | 11:00

Anadoluhisarı Futbol Sahası

MAÇ SONUCU
Atatürk Eğitim Fakültesi Atatürk Eğitim Fakültesi
Hukuk Fakültesi Hukuk Fakültesi
5
0

A Grubu

3 Mart 2022 Perşembe | 13:00

Anadoluhisarı Futbol Sahası

MAÇ SONUCU
Fen Edebiyat Fakültesi Fen Edebiyat Fakültesi
Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyasal Bilgiler Fakültesi
1
2

A Grubu

7 Mart 2022 Pazartesi | 11:00

Anadoluhisarı Futbol Sahası

MAÇ SONUCU
Mühendislik Fakültesi Mühendislik Fakültesi
İletişim Fakültesi İletişim Fakültesi
6
1

B Grubu

7 Mart 2022 Pazartesi | 13:00

Anadoluhisarı Futbol Sahası

MAÇ SONUCU
Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu
İşletme Fakültesi İşletme Fakültesi
7
0

B Grubu

8 Mart 2022 Salı | 11:00

Anadoluhisarı Futbol Sahası

MAÇ SONUCU
Eczacılık Fakültesi Eczacılık Fakültesi
İlahiyat Fakültesi İlahiyat Fakültesi
3
0

A Grubu

8 Mart 2022 Salı | 13:00

Anadoluhisarı Futbol Sahası

MAÇ SONUCU
İktisat Fakültesi İktisat Fakültesi
İktisat Fakültesi İktisat Fakültesi
4
1

A Grubu

21 Mart 2022 Pazartesi | 11:00

Anadoluhisarı Futbol Sahası

MAÇ SONUCU
Teknoloji Fakültesi Teknoloji Fakültesi
Atatürk Eğitim Fakültesi Atatürk Eğitim Fakültesi
2
0

B Grubu

21 Mart 2022 Pazartesi | 13:00

Anadoluhisarı Futbol Sahası

MAÇ SONUCU
Eczacılık Fakültesi Eczacılık Fakültesi
Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hekimliği Fakültesi
2
0

B Grubu

22 Mart 2022 Salı | 11:00

Anadoluhisarı Futbol Sahası

MAÇ SONUCU
İşletme Fakültesi İşletme Fakültesi
İlahiyat Fakültesi İlahiyat Fakültesi
0
3

A Grubu

22 Mart 2022 Salı | 13:00

Anadoluhisarı Futbol Sahası

MAÇ SONUCU
Mühendislik Fakültesi Mühendislik Fakültesi
Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyasal Bilgiler Fakültesi
1
0

A Grubu

25 Mart 2022 Cuma | 11:00

Anadoluhisarı Futbol Sahası

MAÇ SONUCU
Teknoloji Fakültesi Teknoloji Fakültesi
Atatürk Eğitim Fakültesi Atatürk Eğitim Fakültesi
3
0

B Grubu

25 Mart 2022 Cuma | 13:00

Anadoluhisarı Futbol Sahası

MAÇ SONUCU
Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu
İktisat Fakültesi İktisat Fakültesi
3
2

A Grubu

30 Mart 2022 Çarşamba | 11:00

Anadoluhisarı Futbol Sahası

MAÇ SONUCU
Fen Edebiyat Fakültesi Fen Edebiyat Fakültesi
İletişim Fakültesi İletişim Fakültesi
9
1

B Grubu

30 Mart 2022 Çarşamba | 13:00

Anadoluhisarı Futbol Sahası

MAÇ SONUCU
Eczacılık Fakültesi Eczacılık Fakültesi
İktisat Fakültesi İktisat Fakültesi
1
2

A Grubu

4 Nisan 2022 Pazartesi | 11:00

Anadoluhisarı Futbol Sahası

MAÇ SONUCU
Mühendislik Fakültesi Mühendislik Fakültesi
İletişim Fakültesi İletişim Fakültesi
2
1

B Grubu

4 Nisan 2022 Pazartesi | 13:00

Anadoluhisarı Futbol Sahası

MAÇ SONUCU
Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hekimliği Fakültesi
Teknoloji Fakültesi Teknoloji Fakültesi
3
2

A Grubu

5 Nisan 2022 Salı | 11:00

Anadoluhisarı Futbol Sahası

MAÇ SONUCU
Fen Edebiyat Fakültesi Fen Edebiyat Fakültesi
İşletme Fakültesi İşletme Fakültesi
2
5

B Grubu

5 Nisan 2022 Salı | 13:00

Anadoluhisarı Futbol Sahası

MAÇ SONUCU
Atatürk Eğitim Fakültesi Atatürk Eğitim Fakültesi
Eczacılık Fakültesi Eczacılık Fakültesi
1
3

B Grubu

8 Nisan 2022 Cuma | 11:00

Anadoluhisarı Futbol Sahası

MAÇ SONUCU
Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu
Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyasal Bilgiler Fakültesi
0
5

A Grubu

8 Nisan 2022 Cuma | 14:00

Anadoluhisarı Futbol Sahası

MAÇ SONUCU
Hukuk Fakültesi Hukuk Fakültesi
Mühendislik Fakültesi Mühendislik Fakültesi
2
1

A Grubu

18 Nisan 2022 Pazartesi | 11:00

Anadoluhisarı Futbol Sahası

MAÇ SONUCU
Teknoloji Fakültesi Teknoloji Fakültesi
Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyasal Bilgiler Fakültesi
3
1

A Grubu

18 Nisan 2022 Pazartesi | 13:00

Anadoluhisarı Futbol Sahası

MAÇ SONUCU
İlahiyat Fakültesi İlahiyat Fakültesi
Fen Edebiyat Fakültesi Fen Edebiyat Fakültesi
3
0

A Grubu

22 Nisan 2022 Cuma | 11:00

Anadoluhisarı Futbol Sahası

MAÇ SONUCU
İlahiyat Fakültesi İlahiyat Fakültesi
Hukuk Fakültesi Hukuk Fakültesi
8
0

A Grubu

22 Nisan 2022 Cuma | 13:00

Anadoluhisarı Futbol Sahası

MAÇ SONUCU
İktisat Fakültesi İktisat Fakültesi
Mühendislik Fakültesi Mühendislik Fakültesi
2
1

A Grubu

25 Nisan 2022 Pazartesi | 11:00

Anadoluhisarı Futbol Sahası

MAÇ SONUCU
Fen Edebiyat Fakültesi Fen Edebiyat Fakültesi
Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hekimliği Fakültesi
7
0

B Grubu

25 Nisan 2022 Pazartesi | 13:00

Anadoluhisarı Futbol Sahası

MAÇ SONUCU
Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu
Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyasal Bilgiler Fakültesi
2
1

A Grubu

26 Nisan 2022 Salı | 11:00

Anadoluhisarı Futbol Sahası

MAÇ SONUCU
İktisat Fakültesi İktisat Fakültesi
Hukuk Fakültesi Hukuk Fakültesi
2
1

A Grubu

26 Nisan 2022 Salı | 13:00

Anadoluhisarı Futbol Sahası

MAÇ SONUCU
Teknoloji Fakültesi Teknoloji Fakültesi
İletişim Fakültesi İletişim Fakültesi
3
5

B Grubu

28 Nisan 2022 Perşembe | 11:00

Anadoluhisarı Futbol Sahası

MAÇ SONUCU
İşletme Fakültesi İşletme Fakültesi
Hukuk Fakültesi Hukuk Fakültesi
3
0

A Grubu

28 Nisan 2022 Perşembe | 13:00

Anadoluhisarı Futbol Sahası

MAÇ SONUCU
İlahiyat Fakültesi İlahiyat Fakültesi

KATILAN TAKIMLAR

A Grubu

S Takım Adı
1 Fen Edebiyat Fakültesi
2 Hukuk Fakültesi
3 İktisat Fakültesi
4 İlahiyat Fakültesi
5 Mühendislik Fakültesi
6 Siyasal Bilgiler Fakültesi
7 Teknoloji Fakültesi

B Grubu

S Takım Adı
1 Atatürk Eğitim Fakültesi
2 Diş Hekimliği Fakültesi
3 Eczacılık Fakültesi
4 İletişim Fakültesi
5 İşletme Fakültesi
6 Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu