Ön Bilgi

Kısmi zamanlı öğrenci işlemleri için sayfalarda yer alan açıklamaları dikkatlice okuyunuz. Aşağıda yer alan formu doldurmadan önce sizden istenecek olan Transkript Belgenizi ve SPAS Belgenizi hazırlayınız. Transkript belgenizi BYS sisteminden indirebilirsiniz. SPAS Belgesi (Sağlık Provizyon Aktivasyon Sistemi) için https://www.turkiye.gov.tr/spas-mustahaklik-sorgulama adresini kullanınız.

SPAS Belgesi için sorgulama adresinden provizyon verilememesi veya sorun yaşanılması halinde Kadikoy Sosyal Güvenlik Merkezine başvurmanız gerekmektedir.

Kısmi zamanlı olarak çalışacak öğrencilerimizin İSG sınavına girmesi ve başarılı olması gerekmektedir. İSG sınavı başvuru işlemleri sırasında esks sistemimiz içerisinde gerçekleştirilecektir. Daha önce İSG sertifikanız var ve geçerliliği en az 1 yıl olmak üzere devam ediyorsa sisteme yükleyebilirsiniz.

Soru ve sorunlarınız için asiste@marmara.edu.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

Başvuru işlemlerine başlamak için aşağıdaki formu kullanınız. Bilgilerinizi kimliğinizde görüldüğü gibi tam ve büyük harfler ile giriniz. Aksi takdirde bilgileriniz doğrulanmayacaktır.YÜKLEMENİZ İSTENİLECEK DİĞER BELGELER

  • Transkript Belgesi - (BYS Sisteminden güncel transkript belgenizi indiriniz.)
  • SPAS Belgesi - (https://www.turkiye.gov.tr/spas-mustahaklik-sorgulama adresinden barkodlu belgenizi indiriniz.)


Öğrenci Girişi - Aşama 1

Bilgilerinizi kimliğinizde göründüğü gibi eksiksiz ve büyük harfler ile giriniz.. Aksi takdirde bilgileriniz doğrulanamayabilir.


* Başına herhangi bir harf koymayın
* Başına 0 koymayın
Doğum Tarihi
Merhaba
İlk İşlem Formu

Formu doldurduktan sonra bilgileriniz doğrulandığı takdirde ön bilgi olarak başvuru yapabileceğiniz ilanları göreceksiniz. Bu ilanlar sadece ön bilgi olarak görülmekte, başvuru yapabilmek için işlemlere devam etmeniz gerekecektir.

Eğer bilgileriniz doğrulandığı halde herhangi bir ilan görülmüyorsa kriterlerinizin uyduğu bir ilan bulunamamıştır ve başvuru işlemlerine devam edemezsiniz.

E-mail adresinizin ve cep telefon numaranızın güncel olduğundan ve doğru girdiğinizden emin olunuz.